Rock’n’rollowcy, Juniorzy Meeny, Drużyna Mike'a oraz Oficjalni zadymiarze Johnnyego opanowali puste mury Kolegium Kujawskiego w czasie półkolonii zimowych, które odbyły się w dniach 14-18 stycznia 2019 roku, pod hasłem "Sing Aleksandrów".


Uczestnicy półkolonii, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko, podzieleni na cztery grupy, poznawali losy bohaterów filmu animowanego "Sing", by ostatniego dnia, po wielkich i intensywnych przygotowaniach, zaprezentować efekty swojej pracy rodzicom i bliskim.
Motywem przewodnim zimowiska był "Sing", ale uczestnicy półkolonii mogli dowiedzieć się również jak powstają pierniki, poszaleć w Kinder Park w Toruniu oraz poznać tajniki produkcji mydła i historię brudu dzięki wizycie w bydgoskim muzeum.
Tydzień upłynął nam pod znakiem zabawy, modlitwy, integracji oraz rywalizacji zespołowej, którą ostatecznie, po zaciętym finiszu, wygrali Oficjalni zadymiarze Johnnyego. Nikt jednak nie opuszczał naszych półkolonii z pustymi rękoma!

Dodatkowe informacje