Ogłaszamy zapisy do KÓŁKA JEŹDZIECKIEGO, które na wiosnę zaczyna działalność w naszej szkole. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (konkretny dzień zostanie ustalony po zakończeniu zapisów) w wymiarze 2 godz. w Kalinowym Zakątku (Rożno-Parcele). Zapisywać się mogą uczniowie z klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum i liceum, zarówno osoby już umiejące jeździć, jak i te, które nigdy nie próbowały jazdy konnej. Nauka lub doskonalenie jazdy konnej będzie odbywać się pod okiem doświadczonej pani instruktor, będącej czynną zawodniczką konkursów ujeżdżenia.


Kółko prowadzić będą: p. D. Płaskonka i p. M. Osielski. Poza jazdą konną i związaną z nią nauką postępowania z koniem m.in. przed i po jeździe przewidujemy szereg innych atrakcji np. ogniska, konkursy, możliwość obejrzenia zawodów jeździeckich, spotkania z ciekawymi ludźmi, zdobywanie wiedzy z historii polskiej kawalerii i nie tylko… itp.
Udział w zajęciach będzie się wiązał z opłatą za godziny jazdy konnej – dla członków kółka przewidywane są oczywiście atrakcyjne zniżki w stosunku do aktualnej ceny za godzinę jazdy.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy u p. M. Osielskiego, s. 114, do końca lutego (zapisać się można również wysyłając wiadomość przez dziennik elektroniczny).
Zapraszamy.

Dodatkowe informacje