8 stycznia 2019 r. odbył się bal karnawałowy klasy I B. Dzieci przebrane w stroje karnawałowe, w pięknie ustrojonej sali bawiły się pod opieką wychowawczyni, rodziców i uczennic klas licealnych. Na balu nie zabrakło księżniczek, aniołków, tancerek, piosenkarzy, rycerzy, policjantów, kowbojów, żołnierzy, smoków, czarodziejek, kotków, zajączków i jednorożców. Bal rozpoczął się od zabawy tanecznej. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Nowych tanecznych kroków uczyły swoich młodszych przyjaciół nasze licealistki.

Później przybył św. Mikołaj. Uczniowie z radością i wielkim przejęciem powitali dostojnego gościa, który przyniósł dla nich prezenty. Radości z rozpakowywania było co niemiara. Każde z dzieci będzie z pewnością jeszcze długo wspominać to spotkanie.

Po wizycie Mikołaja na uczniów czekała kolejna atrakcja, czyli różnego rodzaju konkursy i zabawy. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa umożliwiła im spędzenie czasu w miłej atmosferze i przyniosła wiele szczęścia.

Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych i bardzo pomysłowych strojów oraz naszym licealistkom za pomoc przy organizacji balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Dodatkowe informacje