Ogłaszamy zapisy do KÓŁKA JEŹDZIECKIEGO, które  działa w naszej szkole. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (konkretny dzień zostanie ustalony po zakończeniu zapisów) w Kalinowym Zakątku (Rożno-Parcele). Zapisywać się mogą uczniowie z klas 6, 7 i 8 szkoły podstawowej oraz uczniowie liceum, zarówno osoby już umiejące jeździć, jak i te, które nigdy nie próbowały jazdy konnej.

Nauka lub doskonalenie jazdy konnej będzie odbywać się pod okiem doświadczonej pani instruktor, będącej czynną zawodniczką konkursów ujeżdżenia.
Kółko prowadzić będą: p. D. Płaskonka i p. M. Osielski. Poza jazdą konną i związaną z nią nauką postępowania z koniem m.in. przed i po jeździe przewidujemy szereg innych atrakcji np. ogniska, konkursy.
Udział w zajęciach będzie się wiązał z opłatą za godziny jazdy konnej – dla członków kółka przewidywane są oczywiście atrakcyjne zniżki w stosunku do aktualnej ceny za godzinę jazdy.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy u p. M. Osielskiego, s. 114, do końca września.

Zapisy zakończono - została wyczerpana ilość wolnych miejsc. Na razie można jedynie zapisać się na listę rezerwową (na wypadek, gdy ktoś zrezygnuje).


Zapraszamy.

Dodatkowe informacje