Tegoroczna ISKRA BOŻA odbędzie się 21.02.2020, od godziny 17.00 w auli Kolegium Kujawskiego w Aleksandrowie Kujawskim. Znów będziemy dzielić się  talentami artystycznymi, sprawnościowymi, ale także zdolnością wspierania osób potrzebujących. Nasz festiwal to bardzo atrakcyjne występy artystyczne przeplatane aukcją, profesjonalnie prowadzoną przez Pana Łukasza Kamińskiego.

            Środki pozyskane z aukcji i kiermaszu chcemy przeznaczyć na finansową pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia Radosny Zakątek . Ze wsparcia Stowarzyszenia korzysta grupa ok 50 dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, deficytami, dysfunkcjami rozwojowymi oraz szczególnymi potrzebami edukacyjnymi z Aleksandrowa Kujawskiego i  okolic.

            Problemem Stowarzyszenia  jest brak stałego finansowania i bazowanie tylko na ewentualnie wygranych projektach, do których zawsze trzeba dysponować wkładem własnym. A dzieci MUSZĄ otrzymywać pomoc nieprzerwanie, codziennie. Tym bardziej, że Stowarzyszenie dysponuje własnym zapleczem do prowadzenia zajęć – 6 specjalistycznymi pracowniami terapeutycznymi wyposażonymi w nowoczesne sprzęty i pomoce dydaktyczne m.in. Pracownią edukacyjną z Magicznym Dywanem FUNTRONIC, Salą Doświadczania Świata, Pracownią Integracji Sensorycznej, Pracownią rehabilitacji ruchowej.

            Jeśli chcecie włączyć się w realizację ISKRY BOŻEJ 2020 to:

  • przynieście jakieś przedmioty abyśmy mogli je sprzedać na kiermaszu;
  • upieczcie ciasto również na kiermasz;
  • pozyskajcie jakiś atrakcyjny gadżet/usługę na aukcję;
  • przyjdźcie na imprezę 21. lutego.

ZAPRASZAMY, ZACHĘCAMY

Dodatkowe informacje