28 listopada 2019 r. uczniowie klas I-III brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „LEON - zintegrowane sprawności" w sesji jesiennej. Sześćdziesięcioro dwoje dzieci podczas rozwiązywania zadań testowych miało możliwość sprawdzenia się w wielu dziedzinach. Pytania wykraczały poza zakres podstawy programowej, dlatego jesteśmy bardzo dumni z tego, że dziewięcioro naszych uczniów zostało laureatami tego konkursu, a są nimi: Hanna Gawrońska, Lena Lewandowska, Julian Ratajczyk, Adam Thiede, Szymon Kempara, Karolina Garska, Karol Lajstet, Ignacy Sękowski i Agata Szczesna.
Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !
Głównym koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. M. Sękowska. Opiekę nad uczniami w czasie konkursu  sprawowały: p. N. Pasztaleniec, p. M. Dąbrowska, p. M Sękowska.

Dodatkowe informacje