Rok szkolny 2018/19
Kamil Paradowski – w finale Olimpiady Geograficznej (LO)
(opiekun dydaktyczny – mgr Anna Rogalska)
Rok szkolny 2017/18
XX Ogólnopolska Olimpiada WIEDZY O PRAWIE
prowadzący mgr Aneta Doligalska
Finalista: Anna Pawłowska – kl. III a LO
Rok szkolny 2016/17
Matematyka
Konkurs ‘Kangur” – wyróżnienia - Nicola Błachowiak (liceum)
Inne
Konkurs Interpretacji Teatralnej w „Baju Pomorskim” – Maciej Andryszewski – wyróżnienie
(op. A. Szymańska)
Wychowanie fizyczne
Spartakiada Szkół Salezjańskich w Pile – piłka nożna– I miejsce
Piłka siatkowa dziewcząt– I miejsce
Rok szkolny 2015/16
Sukcesy w konkursach i olimpiadach w LOTS wg klas:
I A LO
Kłos Damian – I miejsce w „Biegu im. E. Grzymały”
I B LO
Andrzejewski Kamil
Bajdalski Mikołaj
Kwiatkowski Bartosz
Lityński Mikołaj
Piotrowski Damian
Sygit Ola
Sygit Kacper
- I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej LOTS o Puchar Dyrektora Szkoły
I C LO
Jan Lewandowski – I nagroda w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Życie
Konsekrowane w oczach dzieci i młodzieży” – Warszawa 2016
Rok szkolny 2013/14
OLIMPIADA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: prowadzący mgr Monika Chojnacka
Finalista: Jan Klamecki
Rok szkolny 2012/13
KONKURS WIEDZY O ZDROWIU (etap powiatowy): prowadzący mgr Anna Marcińczyk
Uczniowie: Joanna Wiśniewska III b i Adrian Biernaciak II b (op. mgr Anna Marcińczyk)
OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ: prowadzący mgr Anna Marcińczyk
Uczniowie: Katarzyna Banaszczyk III b i Amelia Zaremba III b (op. mgr Anna Marcińczyk)
zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ.
OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO: prowadzący mgr Zbigniew Ostrowski
Uczniowie: Daria Fabisiak II a, Oliwia Kujawińska II a i Krzysztof Jaromirski II a (op. mgr Zbigniew Ostrowski)
zakwalifikowali się do okręgowych pisemnych eliminacji OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO.
III EDYCJA KONKURSU WIEDZY O ZDROWIU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO:
prowadzący mgr Anna Marcińczyk
Uczniowie: Joanna Wiśniewska III b i Adrian Biernaciak II b
zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu o Zdrowiu woj. kujawsko-pomorskiego.
OLIMPIADA BIOLOGICZNA: prowadzący mgr Anna Marcińczyk
Uczniowie: Katarzyna Banaszczyk III b, Joanna Wiśniewska III b i Adrian Biernaciak II b (op. mgr Anna Marcińczyk)
zakwalifikowali się do zawodów II stopnia XLII OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ.
OLIMPIADA GEOGRAFICZNA: prowadzący mgr Anna Rogalska i mgr Monika Chojnacka
Uczniowie: Aleksander Strapagiel II cPiotr Cieślewicz II c, Kamil Smolak II c, Oliwia Kujawińska II a (op. mgr Anna Rogalska);
Jakub Oczachowski I b (op. mgr Monika Chojnacka)
zakwalifikowali się do II etapu XXXiX OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ.
JĘZYK NIEMIECKI: prowadzący mgr Monika Chojnacka
- Jan Klamecki I b – uczestnik etapu okręgowego konkursu Poliglota w Liceum pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
Rok szkolny 2011/12
WOS: prowadzący mgr Aneta Doligalska
- Marta Wiśniewska kl. II A - II miejsce w internetowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej szkół województwa kujawsko-pomorskiego
Biologia: prowadzący mgr Anna Marcińczyk
- Katarzyna Jaroszewska, Agnieszka Biniak kl. III b i Dominik Jaworski kl. Ib - uczestnicy Wojewódzkiego etapu XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
- K. Banaszczyk kl. II b i A. Biernaciak kl. Ib - I miejsce w szkolnej II edycji Konkursu Wiedzy o Zdrowiu
Geografia: prowadzący mgr Anna Rogalska
Oliwia Kujawińska (Ia), Katarzyna Lipowska (Ic), Piotr Cieślewicz (Ic) i Kamil Gradowski (Ic) - uczestnicy Etapu Okręgowego XXXVIII Olimpiady Geograficznej
Rok szkolny 2010/11
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
- JĘZYK POLSKI
* VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „Na św. Walentego… - Różne oblicza miłości” – III miejsce dla Pawła Błocha
(op. mgr Zyta Kulesza) za pracę „Requiem dla życia – Przez życie do śmierci – Przez miłość do życia”,
organizowany przez Urząd Miasta Chełmna i Katolickie Liceum i Gimnazjum Księży Pallotynów w Chełmnie.
- CHEMIA
* ETAP OKRĘGOWY
OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY na UMK w TORUNIU – Agata Sienkiewicz, Remigiusz Przekwas
(op. mgr Wiesław Rybka).
- WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
* ETAP OKRĘGOWY
OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE – Filip Błajet, Aleksandra Włodarczyk, Aleksandra Sygit,
Paula Przybysz, Zbigniew Skrucha (op. mgr Aneta Doligalska).
* ETAP OKRĘGOWY
OLIMPIADA O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM - Zbigniew Skrucha, Aleksandra Włodarczyk
(op. mgr Aneta Doligalska).
- BIOLOGIA
* ETAP WOJEWÓDZKI
XXVI EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ - Katarzyna Jaroszewska, Agnieszka Biniak
(op. mgr Anna Marcińczyk).
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
- WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
* ETAP OKRĘGOWY
KONKURS WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM – Marta Sikorska, Filip Błajet
(op. mgr Aneta Doligalska).
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Indywidualne biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców
Awans do szczebla wojewódzkiego
Wojewódzkie indywidualne biegi sztafetowe
Sztafetowe biegi przełajowe
* Etap powiatowy
- I miejsce - awans do szczebla wojewódzkiego
Wojewódzkie biegi przełajowe
Udział chłopców i dziewcząt
VII Spartakiada szkół salezjańskich
I miejsce piłka siatkowa dziewcząt
II miejsce piłka nożna chłopcy
Regionalna Liga Piłki Siatkowej Kobiet
Liga w trakcie rozgrywek ,aktualne wyniki na stronie szkoły
LICEALIADA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT:
* Etap powiatowy – I miejsce
* Etap wojewódzki – ćwierćfinał - I miejsce
* Etap wojewódzki – półfinał - II miejsce
Festyn sportowy „Nastolatków wyczyny bez alkoholu i nikotyny”
800 m dziewcząt I miejsce
1000m chłopców I i II miejsce
Rzuty do kosza I miejsce
Piłka nożna II miejsce
Mistrzostwa Inspektorki Pilskiej im. Św Wojciecha Przeczno
Piłka nożna V miejsce
Noworoczny turniej piki siatkowej klubów sportowych w Ciechocinku
IV miejsce kobiet