Hania Szparaga z klasy 6a otrzymała I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym '' Piękno drzemiące w wulkanach'' organizowany przez Muzeum Złota w Złotoryi. Na konkurs napłynęło 1005 prac z całej Polski. Hani praca została doceniona za pomysł i warsztat plastyczny, z czego bardzo się cieszymy i gratulujemy zwyciężczyni.


