top

REKRUTACJA LO na rok szk. 2024/25 - informacje i podanie: menu Liceum >>> REKRUTACJA 2024/25.

1. ks. Grzegorz Gruba – Dyrektor, religia

2. Halina Gosławska – Wicedyrektor, wychowanie do życia w rodzinie

3. Monika Dąbrowska - Wicedyrektor, logopedia

4. ks. Robert Kulczyński – religia

5. ks. Mirosław Chyza – religia

6. ks. Konrad Roszczyk – religia

7. Ala Małkiewicz – język angielski

8. Aleksandra Pietrykowska – język polski, logopedia

9. Edyta Maciejewska – język polski

10. Wojciech Łukawski – język angielski

11. Aneta Doligalska – wos, podstawy przedsiębiorczości, hit, doradztwo zawodowe

12. Andrzej Sobieszczyk – historia, hit

13. Anna Król – pedagog

14. Aniela Mazurkiewicz – matematyka

15. Joanna Garska – matematyka

16. Danuta Płaskonka-Olejnik – historia

17. Anna Rogalska – geografia

18. Agnieszka Zaremba-Kruczkowska – biologia, przyroda

19. Wojciech Wojno – fizyka

20. Krystyna Skutnik-Dorocka – chemia, biblioteka

21. Mariusz Osielski – informatyka, mechatronika

22. Marcel Owczarski – informatyka

23. Elżbieta Kłosińska – język polski

24. Barbara Witkowska – plastyka, technika

25. Ewa Banaś – język polski

26. Łukasz Rynicki – wychowanie fizyczne

27. Danuta Komosińska – wychowanie fizyczne

28. Agata Bobrowska – muzyka, logopedia

29. Karol Kaczorek – język niemiecki

30. Joanna Piernikowska-Smaga – język angielski

31. Radosław Sękowski – wychowanie fizyczne

32. Łukasz Kamiński – język angielski

33. Agnieszka Szymańska – język polski

34. Anna Żak-Marszewska – język angielski

35. Przemysław Borowicki – informatyka

36. Marta Czerwińska – matematyka

37. Dorota Branicka – język polski

38. Justyna Sikora – biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, biblioteka

39. Aneta Olkowska – język angielski

40. Anna Skrodzka – chemia

41. Joanna Moneta – język niemiecki

42. Monika Sobierajska – wychowanie fizyczne

43. Marcin Świątkowski – wychowanie fizyczne,  edukacja dla bezpieczeństwa

44. Katarzyna Vet – język angielski, biologia w języku angielskim

45. Jerzy Kędzierski – matematyka

46. Agnieszka Tyburska – język polski   

47. Marzena Pawłowska – matematyka, fizyka

48. Dorota Utnicka – język angielski

49. Monika Sękowska – edukacja wczesnoszkolna

50. Elżbieta Konieczek – edukacja wczesnoszkolna

51. Monika Chojnacka – język niemiecki

52. Małgorzata Jankowska – edukacja wczesnoszkolna

53. Dorota Sobczak – edukacja wczesnoszkolna

54. Magdalena Gapińska – język angielski

55. Angelika Strzyżewska – geografia

56. Natalia Pasztaleniec – edukacja wczesnoszkolna

57. Grzegorz Bukowiecki – język łaciński

58. Agnieszka Cichocka – edukacja wczesnoszkolna

59. Amelia Szejner – świetlica szkolna

60. Joanna Mędelewska-Danielak – świetlica szkolna

61. Sławomir Kisielewski – szachy

62. Agata Łopatowska – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

63. Klaudia Kowalczyk – edukacja wczesnoszkolna

64. Alicja Nowicka – psycholog

65. Katarzyna Osińska – pedagog specjalny

Współpracujemy z:

Kolegium Kujawskie w Aleksandrowie Kujawskim © 2023

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.