Rok szkolny 2019/20
Weronika Boguś kl. VIII A
- LAUREATKA konkursu z języka polskiego (konkurs przedmiotowy kuratora oświaty), opiekun dydaktyczny mgr E. Kłosińska,
- FINALISTKA konkursu z biologii (konkurs przedmiotowy kuratora oświaty), opiekun dydaktyczny: mgr A. Zaremba-Kruczkowska,
- FINALISTKA konkursu z matematyki (konkurs przedmiotowy kuratora oświaty), opiekun dydaktyczny: mgr A. Mazurkiewicz
Bartosz Szczerbicki - kl. VIII A
- FINALISTA konkursu z biologii (konkurs przedmiotowy kuratora oświaty), opiekun dydaktyczny: mgr A. Zaremba-Kruczkowska,
Piotr Romanowski - kl. VII A
- FINALISTA konkursu z historii (konkurs przedmiotowy kuratora oświaty), opiekun dydaktyczny: mgr E. Stefańska
Rok szkolny 2018/19
Rosowska Katarzyna
– laureatka konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z j. polskiego
(opiekun dydaktyczny : Ewa Banaś)
- finalistka konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z biologii
(opiekun dydaktyczny : Agnieszka Zaremba-Kruczkowska)
Kozłowska Vanessa – finalistka konkursu przedmiotowego kuratora oświaty z j. angielskiego
(opiekun dydaktyczny : Aneta Olkowska)
Rok szkolny 2017/18
Piotr Stecyk :
Finalista konkursu przedmiotowego Kuratora Oświaty z przyrody
(kategoria Szkoła Podstawowa)
Opiekun dydaktyczny – mgr Krystyna Skutnik-Dorocka
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów Szkół
Podstawowych
Opiekun dydaktyczny – mgr Elżbieta Stefańska
Mateusz Krieger:
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów Szkół
Podstawowych
Opiekun dydaktyczny – mgr Elżbieta Stefańska
Daria Salomońska:
I miejsce w Konkursie Matematycznym "Lubię Matematykę"
Opiekun dydaktyczny : Aniela Mazurkiewicz
laureat V stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS. z biologii
Opiekun merytoryczny – p. Justyna Sikora
Vanessa Kozłowska:
Finalistka Konkursu Przedmiotowego Kuratora Oświaty z Języka
Angielskiego
Opiekun dydaktyczny - mgr Aneta Olkowska
Jakub Zieliński klasa IV A:
bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta”
(forma testu)
Opiekun merytoryczny : p. Justyna Sikora
Justyna Hofman klasa VII A:
bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko –
Planeta”
(forma pracy indywidualnej – album „Ptaki parków, lasów i łąk”)
Opiekun merytoryczny: p. Agnieszka Zaremba - Kruczkowska
Michał Kruczkowski klasa VII B:
laureat I stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS. z biologii
Opiekun merytoryczny: p. Agnieszka Zaremba - Kruczkowska
bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko –
Planeta”
(forma testu)
Opiekun merytoryczny: p. Agnieszka Zaremba - Kruczkowska
Michał Żbikowski klasa VII B:
laureat IV stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS. z biologii
Opiekun merytoryczny: p. Agnieszka Zaremba - Kruczkowska